SPB05B-12
MEAN WELLMEAN WELL
SPB05B-12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SPB05B-12
Kaihanga / Waitohu: MEAN WELL
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 12V 5W
Ngā Rauemi: SPB05B-12.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SPB05B-12
Tau Wae SPB05B-12 Kaihanga MEAN WELL
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 12V 5W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10564 pcs Pepa Raraunga SPB05B-12.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Putanga - Whakamotu 1500V Momotuhi - Input (Min) 18V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V Momo Isolated Module
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.86" L x 0.36" W x 0.44" H (21.8mm x 9.2mm x 11.1mm)
Raupapa SPB05 Mana (Watts) 5W
Packaging - Paa / Case 8-SIP Module, 7 Leads
Ētahi Ingoa 1866-4796
SPB05B-12-ND
Tae Mahi -40°C ~ 80°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
He pai 85% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 417mA 18V - 36V Input
Nama - Whakaputa (Max) 417mA Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active Low