SPA02E-12
MEAN WELLMEAN WELL
SPA02E-12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SPA02E-12
Kaihanga / Waitohu: MEAN WELL
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 12V 1.8W
Ngā Rauemi: SPA02E-12.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SPA02E-12
Tau Wae SPA02E-12 Kaihanga MEAN WELL
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 12V 1.8W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10686 pcs Pepa Raraunga SPA02E-12.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Putanga - Whakamotu 1000V Momotuhi - Input (Min) 4.5V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 9V Momo Isolated Module
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.86" L x 0.36" W x 0.44" H (21.8mm x 9.2mm x 11.1mm)
Raupapa SPA02 Mana (Watts) 1.8W
Packaging - Paa / Case 8-SIP Module, 7 Leads
Ētahi Ingoa 1866-4762
SPA02E-12-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
He pai 74% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 150mA 4.5V - 9V Input
Nama - Whakaputa (Max) 150mA Nga tono ITE (Commercial)