SMA01M-15
MEAN WELLMEAN WELL
SMA01M-15 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMA01M-15
Kaihanga / Waitohu: MEAN WELL
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 15V 1W
Ngā Rauemi: SMA01M-15.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMA01M-15
Tau Wae SMA01M-15 Kaihanga MEAN WELL
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 15V 1W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 26524 pcs Pepa Raraunga SMA01M-15.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 15V
Putanga - Whakamotu 1500V Momotuhi - Input (Min) 10.8V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 13.2V Momo Isolated Module
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.50" L x 0.40" W x 0.28" H (12.7mm x 10.2mm x 7.1mm)
Raupapa SMA01 Mana (Watts) 1W
Packaging - Paa / Case 7-DIP Module, 4 Leads
Ētahi Ingoa 1866-4702
SMA01M-15-ND
Tae Mahi -40°C ~ 90°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga OCP, SCP
He pai 79% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 67mA 10.8V - 13.2V Input
Nama - Whakaputa (Max) 67mA Nga tono ITE (Commercial)