SGA60U07-P1J
MEAN WELLMEAN WELL
SGA60U07-P1J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SGA60U07-P1J
Kaihanga / Waitohu: MEAN WELL
Whakaahuatanga hua AC/DC WALL MNT ADAPTER 7.5V 45W
Ngā Rauemi: SGA60U07-P1J.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SGA60U07-P1J
Tau Wae SGA60U07-P1J Kaihanga MEAN WELL
Whakaahuatanga AC/DC WALL MNT ADAPTER 7.5V 45W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4081 pcs Pepa Raraunga SGA60U07-P1J.pdf
Putanga - Whakaputa 7.5V Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Rahi / Rahi 3.68" L x 1.38" W x 2.03" H (93.5mm x 35.0mm x 51.5mm) Raupapa SGA60U (60W)
Whakamahia te Rohe North America Mana (Watts) 45W
Ko te poari Positive Center Hononga Whakaputa Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11mm
Ētahi Ingoa 1866-5479
SGA60U07-P1J-ND
Tae Mahi -20°C ~ 50°C
Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute 75mW (Max) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Input Fixed Blade
Hononga Whakauru NEMA 1-15P Puka Wall Mount
He pai Level VI Whakaahuatanga Taipitopito 7.5V 45W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Nama - Whakaputa (Max) 6A Raina Rita 39.4" (1.00m)