SCWN06C-12
MEAN WELLMEAN WELL
MEAN WELL
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SCWN06C-12
Kaihanga / Waitohu: MEAN WELL
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 12V 6W
Ngā Rauemi: SCWN06C-12.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SCWN06C-12
Tau Wae SCWN06C-12 Kaihanga MEAN WELL
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 12V 6W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10306 pcs Pepa Raraunga SCWN06C-12.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Input (Min) 36V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 72V Momo Isolated Module
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Raupapa SCWN06 Mana (Watts) 6W
Packaging - Paa / Case 24-DIP Module, 8 Leads
Ētahi Ingoa 1866-5085 Tae Mahi -40°C ~ 90°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga OCP, SCP, UVLO
He pai 86% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 500mA 36V - 72V Input
Nama - Whakaputa (Max) 500mA Nga tono ITE (Commercial)