SCW05A-12
MEAN WELLMEAN WELL
SCW05A-12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SCW05A-12
Kaihanga / Waitohu: MEAN WELL
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 12V 5.6W
Ngā Rauemi: SCW05A-12.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SCW05A-12
Tau Wae SCW05A-12 Kaihanga MEAN WELL
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 12V 5.6W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9578 pcs Pepa Raraunga SCW05A-12.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Putanga - Whakamotu 1000V Momotuhi - Input (Min) 9V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 18V Momo Isolated Module
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 1.25" L x 0.80" W x 0.48" H (31.8mm x 20.3mm x 12.2mm)
Raupapa SCW05 Mana (Watts) 5.6W
Packaging Tube Paa / Case 24-DIP Module, 8 Leads
Ētahi Ingoa 1866-4352
SCW05A-12-ND
Tae Mahi -40°C ~ 71°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga OCP, SCP
He pai 80% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 470mA 9V - 18V Input
Nama - Whakaputa (Max) 470mA Nga tono ITE (Commercial)