SCW03A-15
MEAN WELLMEAN WELL
SCW03A-15 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SCW03A-15
Kaihanga / Waitohu: MEAN WELL
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 15V 3W
Ngā Rauemi: SCW03A-15.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SCW03A-15
Tau Wae SCW03A-15 Kaihanga MEAN WELL
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 15V 3W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11925 pcs Pepa Raraunga SCW03A-15.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 15V
Putanga - Whakamotu 1000V Momotuhi - Input (Min) 9V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 18V Momo Isolated Module
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 1.25" L x 0.80" W x 0.48" H (31.8mm x 20.3mm x 12.2mm)
Raupapa SCW03 Mana (Watts) 3W
Packaging - Paa / Case 24-DIP Module, 8 Leads
Ētahi Ingoa 1866-4343
SCW03A-15-ND
Tae Mahi -40°C ~ 71°C (With Derating)
He pai 80% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 200mA 9V - 18V Input
Nama - Whakaputa (Max) 200mA Nga tono ITE (Commercial)