RST-5000-48
MEAN WELLMEAN WELL
RST-5000-48 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RST-5000-48
Kaihanga / Waitohu: MEAN WELL
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 48V 5040W
Ngā Rauemi: RST-5000-48.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 90 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 90 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RST-5000-48
Tau Wae RST-5000-48 Kaihanga MEAN WELL
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 48V 5040W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 90 pcs Pepa Raraunga RST-5000-48.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 48V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 196 ~ 305 VAC (3PH), 340 ~ 530 VAC (3PH)
Momo Enclosed Rahi / Rahi 18.90" L x 8.31" W x 3.29" H (480.0mm x 211.0mm x 83.5mm)
Raupapa RST-5000 Mana (Watts) 5040W
Ētahi Ingoa 1866-4301
RST-5000-48-ND
Tae Mahi -30°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Uara Utu Mii ana No
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Remote Sense He pai 91%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 105A 196 ~ 305 VAC (3PH), 340 ~ 530 VAC (3PH) Input Nama - Whakaputa (Max) 105A