RSP-320-3.3
MEAN WELLMEAN WELL
RSP-320-3.3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RSP-320-3.3
Kaihanga / Waitohu: MEAN WELL
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 3.3V 198W
Ngā Rauemi: RSP-320-3.3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RSP-320-3.3
Tau Wae RSP-320-3.3 Kaihanga MEAN WELL
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 3.3V 198W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1975 pcs Pepa Raraunga RSP-320-3.3.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 3.3V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 88 ~ 264 VAC, 124 ~ 370 VDC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 8.46" L x 4.53" W x 1.18" H (215.0mm x 115.0mm x 30.0mm)
Raupapa RSP-320 Mana (Watts) 198W
Ētahi Ingoa 1866-4267
RSP-320-3.3-ND
Tae Mahi -30°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Uara Utu Mii ana No
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output, PFC, Universal Input He pai 79.5%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 3.3V 60A 88 ~ 264 VAC, 124 ~ 370 VDC Input Nama - Whakaputa (Max) 60A