RSP-2000-24
MEAN WELLMEAN WELL
RSP-2000-24 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RSP-2000-24
Kaihanga / Waitohu: MEAN WELL
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V 1920W
Ngā Rauemi: RSP-2000-24.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 264 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 264 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RSP-2000-24
Tau Wae RSP-2000-24 Kaihanga MEAN WELL
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V 1920W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 264 pcs Pepa Raraunga RSP-2000-24.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 11.60" L x 5.00" W x 1.61" H (294.6mm x 127.0mm x 41.0mm)
Raupapa RSP-2000 Mana (Watts) 1920W
Ētahi Ingoa 1866-4253
RSP-2000-24-ND
Tae Mahi -35°C ~ 70°C (With Derating)
Ngā āhuatanga Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Remote Sense, Universal Input He pai 90.5%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 80A 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC Input Nama - Whakaputa (Max) 80A