MEAN WELLMEAN WELL
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Kaihanga / Waitohu: MEAN WELL
Whakaahuatanga hua LED DRVR CC/CV AC/DC 36-48V 2A
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Whakaahuatanga LED DRVR CC/CV AC/DC 36-48V 2A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Whakaputa 36 ~ 48 V Putanga - Whakamotu 3.75kV
Momotuhi - Input (Min) 90VAC Ngaohihi - Whakauru (Max) 295VAC
Momo Constant Current, Voltage Topology AC DC Converter
Kāhua Whakamutunga Wire Leads Rahi / Rahi 7.87" L x 2.78" W x 1.38" H (200.0mm x 70.5mm x 35.0mm)
Mana (Watts) 96W Ētahi Ingoa 1866-3842
Tae Mahi -30°C ~ 50°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga OCP, OTP, OVP, SCP He pai 88.5%
Te whakaheke - Whakaahuatanga Taipitopito 2A 36 ~ 48 V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Nama - Whakaputa (Max) 2A Whakaaetanga CB, CE, PSE, TUV, UR