PLD-25-700
MEAN WELLMEAN WELL
PLD-25-700 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PLD-25-700
Kaihanga / Waitohu: MEAN WELL
Whakaahuatanga hua LED DRVR CC AC/DC 24-36V 700MA
Ngā Rauemi: PLD-25-700.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PLD-25-700
Tau Wae PLD-25-700 Kaihanga MEAN WELL
Whakaahuatanga LED DRVR CC AC/DC 24-36V 700MA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5546 pcs Pepa Raraunga PLD-25-700.pdf
Putanga - Whakaputa 24 ~ 36 V Putanga - Whakamotu 3.75kV
Momotuhi - Input (Min) 90VAC Ngaohihi - Whakauru (Max) 295VAC
Momo Constant Current Topology AC DC Converter
Kāhua Whakamutunga Wire Leads Rahi / Rahi 3.31" L x 2.24" W x 1.16" H (84.0mm x 57.0mm x 29.5mm)
Raupapa PLD-25 Ratonga IP42
Mana (Watts) 25W Ētahi Ingoa 1866-3809
PLD-25-700-ND
Tae Mahi -30°C ~ 60°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga OTP, SCP He pai 86%
Te whakaheke - Whakaahuatanga Taipitopito 700mA 24 ~ 36 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Nama - Whakaputa (Max) 700mA Whakaaetanga CB, CE, UR