PLC-100-48
MEAN WELLMEAN WELL
PLC-100-48 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PLC-100-48
Kaihanga / Waitohu: MEAN WELL
Whakaahuatanga hua LED DRIVER CC/CV AC/DC 48V 2A
Ngā Rauemi: PLC-100-48.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PLC-100-48
Tau Wae PLC-100-48 Kaihanga MEAN WELL
Whakaahuatanga LED DRIVER CC/CV AC/DC 48V 2A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2139 pcs Pepa Raraunga PLC-100-48.pdf
Putanga - Whakaputa 48V Putanga - Whakamotu 3.75kV
Momotuhi - Input (Min) 90VAC Ngaohihi - Whakauru (Max) 264VAC
Momo Constant Current, Voltage Topology AC DC Converter
Kāhua Whakamutunga Wire Leads Rahi / Rahi 7.89" L x 2.74" W x 1.38" H (200.5mm x 69.5mm x 35.0mm)
Raupapa PLC-100 Ratonga -
Mana (Watts) 96W Ētahi Ingoa 1866-3780
PLC-100-48-ND
Tae Mahi -30°C ~ 50°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga OTP, OVP, SCP He pai 88.5%
Te whakaheke - Whakaahuatanga Taipitopito 2A 48V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Nama - Whakaputa (Max) 2A Whakaaetanga CB, CCC, CE, PSE, TUV, UR