NMP650-HEEE-03
MEAN WELLMEAN WELL
NMP650-HEEE-03 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NMP650-HEEE-03
Kaihanga / Waitohu: MEAN WELL
Whakaahuatanga hua NMP CONFIGURABLE POWER SUPPLY 65
Ngā Rauemi: NMP650-HEEE-03.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 223 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 223 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NMP650-HEEE-03
Tau Wae NMP650-HEEE-03 Kaihanga MEAN WELL
He Rahinga Kei te wātea 223 pcs Pepa Raraunga NMP650-HEEE-03.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 12V
Putanga - Mahi 2 12V Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 4kV Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 9.84" L x 3.50" W x 1.61" H (250.0mm x 89.0mm x 41.0mm)
Raupapa NMP Mana (Watts) 650W
Tae Mahi -30°C ~ 70°C (With Derating) Tau o nga Hua 3
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Ko te Uara Utu Mii ana - Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
He pai 88.5% Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 3 Output 24V 12V 12V 10A, 20A, 40A 90 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC Input
Nama - Whakaputa (Max) 10A, 20A, 40A Whakaaetanga CB, CE, cURus, EAC, TUV