NMP650-EEE#-02
MEAN WELLMEAN WELL
NMP650-EEE#-02 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NMP650-EEE#-02
Kaihanga / Waitohu: MEAN WELL
Whakaahuatanga hua NMP CONFIGURABLE POWER SUPPLY 65
Ngā Rauemi: NMP650-EEE#-02.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 265 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 265 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NMP650-EEE#-02
Tau Wae NMP650-EEE#-02 Kaihanga MEAN WELL
He Rahinga Kei te wātea 265 pcs Pepa Raraunga NMP650-EEE#-02.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 12V Putanga - Whakaputa 1 12V
Putanga - Whakamotu 4kV Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 9.84" L x 3.50" W x 1.61" H (250.0mm x 89.0mm x 41.0mm)
Raupapa NMP Mana (Watts) 650W
Tae Mahi -30°C ~ 70°C (With Derating) Tau o nga Hua 2
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Ko te Uara Utu Mii ana - Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
He pai 88.5% Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 2 Output 12V 12V 20A, 40A 90 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC Input
Nama - Whakaputa (Max) 20A, 40A Whakaaetanga CB, CE, cURus, EAC, TUV
Nga tono ITE (Commercial), Medical
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
NMP650-EEEC-06
NMP650-EEEC-06
Kaihanga: MEAN WELL
Whakaahuatanga: NMP CONFIGURABLE POWER SUPPLY 65
I roto i te taonga: 198 pcs
Tikiake: NMP650-EEEC-06.pdf
RFQ
NMP650-EEEE-00
NMP650-EEEE-00
Kaihanga: MEAN WELL
I roto i te taonga: 214 pcs
Tikiake: NMP650-EEEE-00.pdf
RFQ
NMP650-EEEC-02
NMP650-EEEC-02
I roto i te taonga: 209 pcs
Tikiake: NMP650-EEEC-02.pdf
NMP650-EEE#-01
NMP650-EEE#-01
I roto i te taonga: 250 pcs
Tikiake: NMP650-EEE#-01.pdf
NMP650-EEE#-00
NMP650-EEE#-00
I roto i te taonga: 261 pcs
Tikiake: NMP650-EEE#-00.pdf
NMP650-EECH-01
NMP650-EECH-01
I roto i te taonga: 199 pcs
Tikiake: NMP650-EECH-01.pdf
NMP650-EEE#-06
NMP650-EEE#-06
I roto i te taonga: 272 pcs
Tikiake: NMP650-EEE#-06.pdf
NMP650-EECK-01
NMP650-EECK-01
I roto i te taonga: 227 pcs
Tikiake: NMP650-EECK-01.pdf
NMP650-EEEC-00
NMP650-EEEC-00
I roto i te taonga: 200 pcs
Tikiake: NMP650-EEEC-00.pdf
NMP650-EECH-00
NMP650-EECH-00
I roto i te taonga: 228 pcs
Tikiake: NMP650-EECH-00.pdf
NMP650-EEEC-01
NMP650-EEEC-01
I roto i te taonga: 218 pcs
Tikiake: NMP650-EEEC-01.pdf
NMP650-EECK-00
NMP650-EECK-00
I roto i te taonga: 254 pcs
Tikiake: NMP650-EECK-00.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel