NMP650-ECCC-07
MEAN WELLMEAN WELL
NMP650-ECCC-07 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NMP650-ECCC-07
Kaihanga / Waitohu: MEAN WELL
Whakaahuatanga hua NMP CONFIGURABLE POWER SUPPLY 65
Ngā Rauemi: NMP650-ECCC-07.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 259 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 259 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NMP650-ECCC-07
Tau Wae NMP650-ECCC-07 Kaihanga MEAN WELL
He Rahinga Kei te wātea 259 pcs Pepa Raraunga NMP650-ECCC-07.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 5V Putanga - Whakaputa 1 12V
Putanga - Whakamotu 4kV Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 9.84" L x 3.50" W x 1.61" H (250.0mm x 89.0mm x 41.0mm)
Raupapa NMP Mana (Watts) 650W
Tae Mahi -30°C ~ 70°C (With Derating) Tau o nga Hua 2
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Ko te Uara Utu Mii ana - Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
He pai 88.5% Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 2 Output 12V 5V 20A, 108A 90 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC Input
Nama - Whakaputa (Max) 20A, 108A Whakaaetanga CB, CE, cURus, EAC, TUV