NMP1K2-KCEEEE-12
MEAN WELLMEAN WELL
NMP1K2-KCEEEE-12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NMP1K2-KCEEEE-12
Kaihanga / Waitohu: MEAN WELL
Whakaahuatanga hua NMP CONFIGURABLE POWER SUPPLY 12
Ngā Rauemi: NMP1K2-KCEEEE-12.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 167 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 167 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NMP1K2-KCEEEE-12
Tau Wae NMP1K2-KCEEEE-12 Kaihanga MEAN WELL
He Rahinga Kei te wātea 167 pcs Pepa Raraunga NMP1K2-KCEEEE-12.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 12V
Putanga - Mahi 2 5V Putanga - Whakaputa 1 48V
Putanga - Whakamotu 4kV Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 9.84" L x 5.00" W x 1.61" H (250.0mm x 127.0mm x 41.0mm)
Raupapa NMP Mana (Watts) 1200W
Tae Mahi -30°C ~ 70°C (With Derating) Tau o nga Hua 3
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Ko te Uara Utu Mii ana - Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
He pai 88.5% Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 3 Output 48V 5V 12V 5A, 36A, 80A 90 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC Input
Nama - Whakaputa (Max) 5A, 36A, 80A Whakaaetanga CB, CE, cURus, EAC, TUV