LPLC-18-350
MEAN WELLMEAN WELL
LPLC-18-350 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LPLC-18-350
Kaihanga / Waitohu: MEAN WELL
Whakaahuatanga hua LED DRIVER CC AC/DC 6-48V 350MA
Ngā Rauemi: LPLC-18-350.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LPLC-18-350
Tau Wae LPLC-18-350 Kaihanga MEAN WELL
Whakaahuatanga LED DRIVER CC AC/DC 6-48V 350MA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8806 pcs Pepa Raraunga LPLC-18-350.pdf
Putanga - Whakaputa 6 ~ 48 V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 90VAC Ngaohihi - Whakauru (Max) 132VAC
Momo Constant Current Topology AC DC Converter
Kāhua Whakamutunga Wire Leads Rahi / Rahi 5.51" L x 1.18" W x 0.87" H (140.0mm x 30.0mm x 22.0mm)
Raupapa LPLC-18 Ratonga IP67
Mana (Watts) 17W Tae Mahi -30°C ~ 70°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ngā āhuatanga OTP, OVP He pai 82%
Te whakaheke - Whakaahuatanga Taipitopito 350mA 6 ~ 48 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Nama - Whakaputa (Max) 350mA Whakaaetanga CE