LPF-60D-15
MEAN WELLMEAN WELL
LPF-60D-15 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LPF-60D-15
Kaihanga / Waitohu: MEAN WELL
Whakaahuatanga hua LED DRIVER CC AC/DC 9-15V 4A
Ngā Rauemi: LPF-60D-15.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LPF-60D-15
Tau Wae LPF-60D-15 Kaihanga MEAN WELL
Whakaahuatanga LED DRIVER CC AC/DC 9-15V 4A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3455 pcs Pepa Raraunga LPF-60D-15.pdf
Putanga - Whakaputa 9 ~ 15 V Putanga - Whakamotu 3.75kV
Momotuhi - Input (Min) 90VAC Ngaohihi - Whakauru (Max) 305VAC
Momo Constant Current Topology AC DC Converter
Kāhua Whakamutunga Wire Leads Rahi / Rahi 6.40" L x 1.69" W x 1.26" H (162.5mm x 43.0mm x 32.0mm)
Raupapa LPF-60D Ratonga IP67
Mana (Watts) 60W Ētahi Ingoa 1866-3220
LPF-60D-15-ND
Tae Mahi -40°C ~ 80°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga OCP, OTP, OVP, SCP He pai 87%
Te whakaheke Analog, PWM Whakaahuatanga Taipitopito 4A 9 ~ 15 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Nama - Whakaputa (Max) 4A Whakaaetanga CB, CCC, CE, cURus, ENEC, PSE, TUV