LPC-100-700
MEAN WELLMEAN WELL
LPC-100-700 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LPC-100-700
Kaihanga / Waitohu: MEAN WELL
Whakaahuatanga hua LED DRVR CC AC/DC 72-143V 700MA
Ngā Rauemi: LPC-100-700.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LPC-100-700
Tau Wae LPC-100-700 Kaihanga MEAN WELL
Whakaahuatanga LED DRVR CC AC/DC 72-143V 700MA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4486 pcs Pepa Raraunga LPC-100-700.pdf
Putanga - Whakaputa 72 ~ 143 V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 90VAC Ngaohihi - Whakauru (Max) 264VAC
Momo Constant Current Topology AC DC Converter
Kāhua Whakamutunga Wire Leads Rahi / Rahi 7.48" L x 2.05" W x 1.46" H (190.0mm x 52.0mm x 37.0mm)
Raupapa LPC-100 Ratonga IP67
Mana (Watts) 100W Ētahi Ingoa 1866-3137
LPC-100-700-ND
Tae Mahi -25°C ~ 50°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga OVP, SCP He pai 90%
Te whakaheke - Whakaahuatanga Taipitopito 700mA 72 ~ 143 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Nama - Whakaputa (Max) 700mA Whakaaetanga CE