LDD-350HS
MEAN WELLMEAN WELL
LDD-350HS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LDD-350HS
Kaihanga / Waitohu: MEAN WELL
Whakaahuatanga hua LED DRIVER CC BUCK 2-52V 350MA
Ngā Rauemi: LDD-350HS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LDD-350HS
Tau Wae LDD-350HS Kaihanga MEAN WELL
Whakaahuatanga LED DRIVER CC BUCK 2-52V 350MA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 13023 pcs Pepa Raraunga LDD-350HS.pdf
Putanga - Whakaputa 2 ~ 52 V Momotuhi - Input (Min) 9V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 56V Momo Constant Current
Topology Buck Rahi / Rahi 1.25" L x 0.80" W x 0.45" H (31.8mm x 20.3mm x 11.4mm)
Raupapa LDD-H Paa / Case 24-SMD Module, 18 Leads
Ētahi Ingoa 1866-5286
LDD-350HS-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Surface Mount
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OTP, SCP He pai 96%
Te whakaheke PWM Whakaahuatanga Taipitopito 350mA 2 ~ 52 V Constant Current LED Driver Buck Topology 1 Output
Nama - Whakaputa (Max) 350mA Whakaaetanga CE