LDB-600LW
MEAN WELLMEAN WELL
LDB-600LW Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LDB-600LW
Kaihanga / Waitohu: MEAN WELL
Whakaahuatanga hua LED DRVR CC BCK-BST 2-30V 600MA
Ngā Rauemi: LDB-600LW.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LDB-600LW
Tau Wae LDB-600LW Kaihanga MEAN WELL
Whakaahuatanga LED DRVR CC BCK-BST 2-30V 600MA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11184 pcs Pepa Raraunga LDB-600LW.pdf
Putanga - Whakaputa 2 ~ 30 V Momotuhi - Input (Min) 9VDC
Ngaohihi - Whakauru (Max) 28VDC Momo Constant Current
Topology Buck-Boost Kāhua Whakamutunga Wire Leads
Rahi / Rahi 1.25" L x 0.80" W x 0.48" H (31.8mm x 20.3mm x 12.2mm) Raupapa LDB-L
Ratonga IP67 Ētahi Ingoa 1866-3090
LDB-600LW-ND
Tae Mahi -40°C ~ 71°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OTP, SCP He pai 91%
Te whakaheke PWM Whakaahuatanga Taipitopito 600mA 2 ~ 30 V Constant Current LED Driver Buck-Boost Topology 1 Output
Nama - Whakaputa (Max) 600mA Whakaaetanga CE