HVG-65-48B
MEAN WELLMEAN WELL
HVG-65-48B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HVG-65-48B
Kaihanga / Waitohu: MEAN WELL
Whakaahuatanga hua LED DVR CCCV ACDC 28.8-48V 1.36A
Ngā Rauemi: HVG-65-48B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HVG-65-48B
Tau Wae HVG-65-48B Kaihanga MEAN WELL
Whakaahuatanga LED DVR CCCV ACDC 28.8-48V 1.36A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2136 pcs Pepa Raraunga HVG-65-48B.pdf
Putanga - Whakaputa 28.8 ~ 48 V Putanga - Whakamotu 3.75kV
Momotuhi - Input (Min) 180VAC Ngaohihi - Whakauru (Max) 528VAC
Momo Constant Current, Voltage Topology AC DC Converter
Kāhua Whakamutunga Wire Leads Rahi / Rahi 6.50" L x 2.42" W x 1.45" H (165.0mm x 61.5mm x 36.8mm)
Raupapa HVG-65 Ratonga IP67
Mana (Watts) 65W Ētahi Ingoa 1866-2865
HVG-65-48B-ND
Tae Mahi -40°C ~ 80°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga OCP, OTP, OVP, SCP He pai 90%
Te whakaheke Analog, PWM Whakaahuatanga Taipitopito 1.36A 28.8 ~ 48 V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Nama - Whakaputa (Max) 1.36A Whakaaetanga cURus