GST18U07-P1J
MEAN WELLMEAN WELL
GST18U07-P1J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GST18U07-P1J
Kaihanga / Waitohu: MEAN WELL
Whakaahuatanga hua AC/DC WALL MNT ADAPTER 7.5V 15W
Ngā Rauemi: GST18U07-P1J.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GST18U07-P1J
Tau Wae GST18U07-P1J Kaihanga MEAN WELL
Whakaahuatanga AC/DC WALL MNT ADAPTER 7.5V 15W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7492 pcs Pepa Raraunga GST18U07-P1J.pdf
Putanga - Whakaputa 7.5V Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Rahi / Rahi 3.11" L x 2.13" W x 1.30" H (79.0mm x 54.0mm x 33.0mm) Raupapa GST18U (18W)
Whakamahia te Rohe North America Mana (Watts) 15W
Ko te poari Positive Center Hononga Whakaputa Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11mm
Ētahi Ingoa 1866-2074
GST18U07-P1J-ND
Tae Mahi -30°C ~ 70°C
Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute 75mW (Max) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Input Fixed Blade Hononga Whakauru NEMA 1-15P
Puka Wall Mount He pai Level VI
Whakaahuatanga Taipitopito 7.5V 15W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input Nama - Whakaputa (Max) 2A
Raina Rita 47.2" (1.20m) Whakaaetanga BSMI, CB, cULus, EAC