GSC40B-700
MEAN WELLMEAN WELL
GSC40B-700 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GSC40B-700
Kaihanga / Waitohu: MEAN WELL
Whakaahuatanga hua LED DRVR CC AC/DC 29-58V 700MA
Ngā Rauemi: GSC40B-700.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GSC40B-700
Tau Wae GSC40B-700 Kaihanga MEAN WELL
Whakaahuatanga LED DRVR CC AC/DC 29-58V 700MA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5181 pcs Pepa Raraunga GSC40B-700.pdf
Putanga - Whakaputa 29 ~ 58 V Putanga - Whakamotu 3.75kV
Momotuhi - Input (Min) 90VAC Ngaohihi - Whakauru (Max) 277VAC
Momo Constant Current Topology AC DC Converter
Kāhua Whakamutunga Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11mm Rahi / Rahi 3.11" L x 2.13" W x 1.30" H (79.0mm x 54.0mm x 33.0mm)
Raupapa GSC40B Ratonga IP40
Mana (Watts) 40W Ētahi Ingoa 1866-5201
GSC40B-700-ND
Tae Mahi -30°C ~ 50°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga SCP
He pai 88.5% Te whakaheke -
Whakaahuatanga Taipitopito 700mA 29 ~ 58 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Nama - Whakaputa (Max) 700mA