GSC25E-700
MEAN WELLMEAN WELL
GSC25E-700 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GSC25E-700
Kaihanga / Waitohu: MEAN WELL
Whakaahuatanga hua LED DRVR CC AC/DC 18-36V 700MA
Ngā Rauemi: GSC25E-700.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
60 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GSC25E-700
Tau Wae GSC25E-700 Kaihanga MEAN WELL
Whakaahuatanga LED DRVR CC AC/DC 18-36V 700MA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5901 pcs Pepa Raraunga GSC25E-700.pdf
Putanga - Whakaputa 18 ~ 36 V Putanga - Whakamotu 3.75kV
Momotuhi - Input (Min) 90VAC Ngaohihi - Whakauru (Max) 277VAC
Momo Constant Current Topology AC DC Converter
Kāhua Whakamutunga Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11mm Rahi / Rahi 3.11" L x 2.13" W x 1.30" H (79.0mm x 54.0mm x 33.0mm)
Raupapa GSC25E Ratonga IP40
Mana (Watts) 25W Tae Mahi -30°C ~ 50°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ngā āhuatanga SCP He pai 88.5%
Te whakaheke - Whakaahuatanga Taipitopito 700mA 18 ~ 36 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Nama - Whakaputa (Max) 700mA Whakaaetanga CB, CE, ENEC, KEMA-KEUR