GSC18B-500
MEAN WELLMEAN WELL
GSC18B-500 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GSC18B-500
Kaihanga / Waitohu: MEAN WELL
Whakaahuatanga hua LED DRVR CC AC/DC 18-36V 500MA
Ngā Rauemi: GSC18B-500.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GSC18B-500
Tau Wae GSC18B-500 Kaihanga MEAN WELL
Whakaahuatanga LED DRVR CC AC/DC 18-36V 500MA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7240 pcs Pepa Raraunga GSC18B-500.pdf
Putanga - Whakaputa 18 ~ 36 V Putanga - Whakamotu 3.75kV
Momotuhi - Input (Min) 90VAC Ngaohihi - Whakauru (Max) 277VAC
Momo Constant Current Topology AC DC Converter
Kāhua Whakamutunga Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11mm Rahi / Rahi 3.11" L x 2.13" W x 1.30" H (79.0mm x 54.0mm x 33.0mm)
Raupapa GSC18B Ratonga IP40
Mana (Watts) 18W Ētahi Ingoa 1866-5192
GSC18B-500-ND
Tae Mahi -30°C ~ 50°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga SCP
He pai 88.5% Te whakaheke -
Whakaahuatanga Taipitopito 500mA 18 ~ 36 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Nama - Whakaputa (Max) 500mA