GS15E-2P1J
MEAN WELLMEAN WELL
GS15E-2P1J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GS15E-2P1J
Kaihanga / Waitohu: MEAN WELL
Whakaahuatanga hua AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 15W
Ngā Rauemi: GS15E-2P1J.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GS15E-2P1J
Tau Wae GS15E-2P1J Kaihanga MEAN WELL
Whakaahuatanga AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 15W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6833 pcs Pepa Raraunga GS15E-2P1J.pdf
Putanga - Whakaputa 9V Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Rahi / Rahi 2.80" L x 1.34" W x 1.97" H (71.0mm x 34.0mm x 50.0mm) Raupapa GS15E (15W)
Whakamahia te Rohe Europe Mana (Watts) 15W
Ko te poari Positive Center Hononga Whakaputa Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11mm
Ētahi Ingoa 1866-1868
GS15E-2P1J-ND
Tae Mahi 0°C ~ 50°C
Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute 75mW (Max) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Input Fixed Blade Hononga Whakauru CEE 7/16
Puka Wall Mount He pai Level VI
Whakaahuatanga Taipitopito 9V 15W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input Nama - Whakaputa (Max) 1.66A
Raina Rita 47.2" (1.20m) Whakaaetanga CE, GS