GS15B-2P1J
MEAN WELLMEAN WELL
GS15B-2P1J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GS15B-2P1J
Kaihanga / Waitohu: MEAN WELL
Whakaahuatanga hua AC/DC DESKTOP ADAPTER 9V 15W
Ngā Rauemi: GS15B-2P1J.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GS15B-2P1J
Tau Wae GS15B-2P1J Kaihanga MEAN WELL
Whakaahuatanga AC/DC DESKTOP ADAPTER 9V 15W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6432 pcs Pepa Raraunga GS15B-2P1J.pdf
Putanga - Whakaputa 9V Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Rahi / Rahi 3.94" L x 2.30" W x 1.29" H (100.0mm x 58.5mm x 32.8mm) Raupapa GS15B (15W)
Whakamahia te Rohe International Mana (Watts) 15W
Ko te poari Positive Center Hononga Whakaputa Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11mm
Ētahi Ingoa 1866-5191
GS15B-2P1J-ND
Tae Mahi 0°C ~ 50°C
Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute 75mW (Max) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Input Cord (Sold Separately)
Hononga Whakauru IEC 320-C8 Puka Desktop (Class II)
He pai Level VI Whakaahuatanga Taipitopito 9V 15W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Nama - Whakaputa (Max) 1.66A Raina Rita 47.2" (1.20m)