GEM12I05-USB
MEAN WELLMEAN WELL
GEM12I05-USB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GEM12I05-USB
Kaihanga / Waitohu: MEAN WELL
Whakaahuatanga hua AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 12W
Ngā Rauemi: GEM12I05-USB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GEM12I05-USB
Tau Wae GEM12I05-USB Kaihanga MEAN WELL
Whakaahuatanga AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 12W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6708 pcs Pepa Raraunga GEM12I05-USB.pdf
Putanga - Whakaputa 5V Momotuhi - Whakauru 80 ~ 264 VAC
Rahi / Rahi 2.91" L x 1.54" W x 1.91" H (73.9mm x 39.0mm x 48.5mm) Raupapa GEM12I (12W)
Whakamahia te Rohe International Mana (Watts) 12W
Ko te poari - Hononga Whakaputa USB A Receptacle
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute 75mW (Max)
Momo Input Multi-Blade (Sold Separately) Hononga Whakauru Multi-Blade (Sold Separately)
Puka Wall Mount He pai Level VI
Whakaahuatanga Taipitopito 5V 12W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Sold Separately) Input Nama - Whakaputa (Max) 2.4A
Raina Rita 39.4" (1.00m) Whakaaetanga CE, cURus, TUV