GC30B-2P1J
MEAN WELLMEAN WELL
GC30B-2P1J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GC30B-2P1J
Kaihanga / Waitohu: MEAN WELL
Whakaahuatanga hua BATT CHARGER LEAD ACID 8.4V 3A
Ngā Rauemi: GC30B-2P1J.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GC30B-2P1J
Tau Wae GC30B-2P1J Kaihanga MEAN WELL
Whakaahuatanga BATT CHARGER LEAD ACID 8.4V 3A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3557 pcs Pepa Raraunga GC30B-2P1J.pdf
Taumaha 309g Ngaohihi - Nga Whakauru 8.4V
Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC Momo Desktop
Kāhua Whakamutunga 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11mm Female Rahi / Rahi 4.25" L x 2.64" W x 1.42" H (108.00mm x 67.00mm x 36.00mm)
Raupapa GC30B Mana - Max 25.2W
Ētahi Ingoa 1866-5179
GC30B-2P1J-ND
Tae Mahi 0°C ~ 50°C
Tau o nga Pūtau 1 Momo Tae Desktop
Ngā āhuatanga LED Indicator Whakaahuatanga Taipitopito Desktop Battery Charger 8.4V 3A
Te wa kaute - Tae Ngaru - Max 3A