ENC-360-12
MEAN WELLMEAN WELL
ENC-360-12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ENC-360-12
Kaihanga / Waitohu: MEAN WELL
Whakaahuatanga hua BATT CHARGER LEAD ACID 12V 24A
Ngā Rauemi: ENC-360-12.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ENC-360-12
Tau Wae ENC-360-12 Kaihanga MEAN WELL
Whakaahuatanga BATT CHARGER LEAD ACID 12V 24A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1216 pcs Pepa Raraunga ENC-360-12.pdf
Taumaha 1500g Ngaohihi - Nga Whakauru 12V
Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC Momo Desktop
Kāhua Whakamutunga Terminal Block Rahi / Rahi 7.56" L x 7.01" W x 1.96" H (192.0mm x 178.0mm x 49.8mm)
Raupapa ENC-360 Mana - Max 346W
Ētahi Ingoa 1866-1620
ENC-360-12-ND
Tae Mahi -30°C ~ 70°C
Tau o nga Pūtau 1 Momo Tae Desktop
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga LED Indicator
Whakaahuatanga Taipitopito Desktop Battery Charger 12V 24A 12V Te wa kaute -
Tae Ngaru - Max 24A Pūtaiao Battery Lead Acid, Lithium-Ion
Rahi Pūtau Battery 12V Whakaaetanga CB, CE, cULus, EAC