DPAN02A-15
MEAN WELLMEAN WELL
DPAN02A-15 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DPAN02A-15
Kaihanga / Waitohu: MEAN WELL
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER +/-15V 2W
Ngā Rauemi: DPAN02A-15.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DPAN02A-15
Tau Wae DPAN02A-15 Kaihanga MEAN WELL
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER +/-15V 2W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 15035 pcs Pepa Raraunga DPAN02A-15.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 -15V Putanga - Whakaputa 1 15V
Putanga - Whakamotu 1500V Momotuhi - Input (Min) 9V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 18V Momo Isolated Module
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.86" L x 0.36" W x 0.44" H (21.8mm x 9.2mm x 11.1mm)
Raupapa DPAN02 Mana (Watts) 2W
Packaging - Paa / Case 8-SIP Module, 7 Leads
Ētahi Ingoa 1866-1385
DPAN02A-15-ND
Tae Mahi -40°C ~ 90°C (With Derating)
Tau o nga Hua 2 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
He pai 83% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 67mA, 67mA 9V - 18V Input
Nama - Whakaputa (Max) 67mA, 67mA Nga tono ITE (Commercial)