DLC03B-15
MEAN WELLMEAN WELL
DLC03B-15 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DLC03B-15
Kaihanga / Waitohu: MEAN WELL
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER +/-15V 3W
Ngā Rauemi: DLC03B-15.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DLC03B-15
Tau Wae DLC03B-15 Kaihanga MEAN WELL
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER +/-15V 3W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11640 pcs Pepa Raraunga DLC03B-15.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 -15V Putanga - Whakaputa 1 15V
Putanga - Whakamotu 1500V Momotuhi - Input (Min) 18V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V Momo Isolated Module
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.87" L x 0.54" W x 0.34" H (22.1mm x 13.8mm x 8.6mm)
Raupapa DLC03 Mana (Watts) 3W
Packaging Tube Paa / Case 16-DIP Module, 6 Leads
Ētahi Ingoa 1866-1370
DLC03B-15-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (With Derating)
Tau o nga Hua 2 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga OCP, SCP, UVLO
He pai 80% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 100mA, 100mA 18V - 36V Input
Nama - Whakaputa (Max) 100mA, 100mA Nga tono ITE (Commercial)