DKA30A-15
MEAN WELLMEAN WELL
DKA30A-15 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DKA30A-15
Kaihanga / Waitohu: MEAN WELL
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER +/-15V 30W
Ngā Rauemi: DKA30A-15.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DKA30A-15
Tau Wae DKA30A-15 Kaihanga MEAN WELL
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER +/-15V 30W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4066 pcs Pepa Raraunga DKA30A-15.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 -15V Putanga - Whakaputa 1 15V
Putanga - Whakamotu 1000V Momotuhi - Input (Min) 9V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 18V Momo Isolated Module
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 2.00" L x 2.00" W x 0.83" H (50.8mm x 50.8mm x 21.0mm)
Raupapa DKA30 Mana (Watts) 30W
Packaging Tube Paa / Case 8-DIP Module
Ētahi Ingoa 1866-1314
DKA30A-15-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (With Derating)
Tau o nga Hua 2 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
He pai 80% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 1A, 1A 9V - 18V Input
Nama - Whakaputa (Max) 1A, 1A Nga tono ITE (Commercial)