DKA15B-05
MEAN WELLMEAN WELL
DKA15B-05 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DKA15B-05
Kaihanga / Waitohu: MEAN WELL
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER +/-5V 15W
Ngā Rauemi: DKA15B-05.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DKA15B-05
Tau Wae DKA15B-05 Kaihanga MEAN WELL
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER +/-5V 15W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4408 pcs Pepa Raraunga DKA15B-05.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 -5V Putanga - Whakaputa 1 5V
Putanga - Whakamotu 1000V Momotuhi - Input (Min) 18V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V Momo Isolated Module
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 2.00" L x 1.00" W x 0.44" H (50.8mm x 25.4mm x 11.3mm)
Raupapa DKA15 Mana (Watts) 15W
Packaging - Paa / Case 5-DIP Module
Ētahi Ingoa 1866-1306
DKA15B-05-ND
Tae Mahi -40°C ~ 71°C (With Derating)
Tau o nga Hua 2 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga OCP, SCP
He pai 80% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 2 Output 5V -5V 1.5A, 1.5A 18V - 36V Input
Nama - Whakaputa (Max) 1.5A, 1.5A Nga tono ITE (Commercial)