ASP-150-48
MEAN WELLMEAN WELL
ASP-150-48 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ASP-150-48
Kaihanga / Waitohu: MEAN WELL
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 48V 154W
Ngā Rauemi: ASP-150-48.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ASP-150-48
Tau Wae ASP-150-48 Kaihanga MEAN WELL
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 48V 154W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1729 pcs Pepa Raraunga ASP-150-48.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 48V
Putanga - Whakamotu 4.25kV Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 6.65" L x 2.39" W x 1.12" H (169.0mm x 60.7mm x 28.5mm)
Raupapa ASP-150 Mana (Watts) 154W
Ētahi Ingoa 1866-1174
ASP-150-48-ND
Tae Mahi -20°C ~ 60°C (With Derating)
Ngā āhuatanga Adjustable Output, PFC, Universal Input He pai 89%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 3.2A 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC Input Nama - Whakaputa (Max) 3.2A