MCU08050F1212BP100
Vishay Beyschlag
MCU08050F1212BP100 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCU08050F1212BP100
Kaihanga / Waitohu: Vishay Beyschlag
Whakaahuatanga hua RES SMD 12.1K OHM 0.1% 1/8W 0805
Ngā Rauemi: MCU08050F1212BP100.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCU08050F1212BP100
Tau Wae MCU08050F1212BP100 Kaihanga Vishay Beyschlag
Whakaahuatanga RES SMD 12.1K OHM 0.1% 1/8W 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 88751 pcs Pepa Raraunga MCU08050F1212BP100.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.125W, 1/8W
Tuhinga o mua - Breakdown 0805 Te matotoru (Max) ±10ppm/°C
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa MCU 0805 - Precision
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 0805 (2012 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Waehanga Kaihanga MCU08050F1212BP100
Teitei - Tae (Max) 0.022" (0.55mm) Ngā āhuatanga -
FIFO 2 Whakaahua nui 12.1k Ohm ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thin Film
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±0.1% Whakaahuatanga RES SMD 12.1K OHM 0.1% 1/8W 0805