MCS04020C4999FE000
Vishay Beyschlag
MCS04020C4999FE000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCS04020C4999FE000
Kaihanga / Waitohu: Vishay Beyschlag
Whakaahuatanga hua RES SMD 49.9 OHM 1% 1/10W 0402
Ngā Rauemi: MCS04020C4999FE000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCS04020C4999FE000
Tau Wae MCS04020C4999FE000 Kaihanga Vishay Beyschlag
Whakaahuatanga RES SMD 49.9 OHM 1% 1/10W 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2466248 pcs Pepa Raraunga MCS04020C4999FE000.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.1W, 1/10W
Tuhinga o mua - Breakdown 0402 Te matotoru (Max) ±50ppm/°C
Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Raupapa MCS 0402 - Professional
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 0402 (1005 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 34 Weeks Waehanga Kaihanga MCS04020C4999FE000
Teitei - Tae (Max) 0.015" (0.37mm) Ngā āhuatanga -
FIFO 2 Whakaahua nui 49.9 Ohm ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thin Film
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±1% Whakaahuatanga RES SMD 49.9 OHM 1% 1/10W 0402