MCA1206MD1000BP100
Vishay Beyschlag
MCA1206MD1000BP100 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCA1206MD1000BP100
Kaihanga / Waitohu: Vishay Beyschlag
Whakaahuatanga hua RES SMD 100 OHM 0.1% 0.4W 1206
Ngā Rauemi: MCA1206MD1000BP100.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCA1206MD1000BP100
Tau Wae MCA1206MD1000BP100 Kaihanga Vishay Beyschlag
Whakaahuatanga RES SMD 100 OHM 0.1% 0.4W 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 151130 pcs Pepa Raraunga MCA1206MD1000BP100.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.4W
Tuhinga o mua - Breakdown 1206 Te matotoru (Max) ±25ppm/°C
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa MCA 1206 - Precision
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 1206 (3216 Metric)
Ētahi Ingoa MCA1206-100-MBTR Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Waehanga Kaihanga MCA1206MD1000BP100 Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm)
Ngā āhuatanga Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 FIFO 2
Whakaahua nui 100 Ohm ±0.1% 0.4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thin Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±0.1%
Whakaahuatanga RES SMD 100 OHM 0.1% 0.4W 1206 Te kohikohi, te momo whare noho Thin Film