MCA12060F2671BP100
Vishay Beyschlag
MCA12060F2671BP100 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCA12060F2671BP100
Kaihanga / Waitohu: Vishay Beyschlag
Whakaahuatanga hua RES SMD 2.67K OHM 0.1% 1/4W 1206
Ngā Rauemi: MCA12060F2671BP100.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCA12060F2671BP100
Tau Wae MCA12060F2671BP100 Kaihanga Vishay Beyschlag
Whakaahuatanga RES SMD 2.67K OHM 0.1% 1/4W 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 71105 pcs Pepa Raraunga MCA12060F2671BP100.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.25W, 1/4W
Tuhinga o mua - Breakdown 1206 Te matotoru (Max) ±10ppm/°C
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa MCA 1206 - Precision
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 1206 (3216 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Waehanga Kaihanga MCA12060F2671BP100
Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm) Ngā āhuatanga -
FIFO 2 Whakaahua nui 2.67k Ohm ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thin Film
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±0.1% Whakaahuatanga RES SMD 2.67K OHM 0.1% 1/4W 1206