M83723/75R10026
TE Connectivity Deutsch Connectors
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M83723/75R10026
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 2POS STRGHT W/SKT
Ngā Rauemi: M83723/75R10026.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M83723/75R10026
Tau Wae M83723/75R10026 Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN PLUG 2POS STRGHT W/SKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2254 pcs Pepa Raraunga M83723/75R10026.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Nickel Plated, Electroless
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa Military, MIL-DTL-83723 Series III
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa DM83723/75R10026
M8372375R10026
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 2
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga M83723/75R10026
Kua whakaratohia te Taimana Nui 10-2 Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 2 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Whakaahuatanga CONN PLUG 2POS STRGHT W/SKT
Whakatauranga onamata 7.5A I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock
Whakaaetanga Mea 6 Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets Taara Taea 50µin (1.27µm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
M83723/75R10027
M83723/75R10027
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 2POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1722 pcs
Tikiake: M83723/75R10027.pdf
RFQ
M83723/75R10026-LC
M83723/75R10026-LC
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG FMALE 2POS INLINE
I roto i te taonga: 5399 pcs
Tikiake: M83723/75R10026-LC.pdf
RFQ
M83723/75A8037
M83723/75A8037
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 3POS GOLD CRIMP
Tikiake: M83723/75A8037.pdf
M83723/75R10026
M83723/75R10026