M39003/01-2979/HSD
Vishay Sprague
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M39003/01-2979/HSD
Kaihanga / Waitohu: Vishay Sprague
Whakaahuatanga hua CAP TANT 39UF 10% 10V AXIAL
Ngā Rauemi: M39003/01-2979/HSD.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M39003/01-2979/HSD
Tau Wae M39003/01-2979/HSD Kaihanga Vishay Sprague
Whakaahuatanga CAP TANT 39UF 10% 10V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 22784 pcs Pepa Raraunga M39003/01-2979/HSD.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC S (0.001%) Putanga - Kua tohua 10V
Momo Hermetically Sealed Te manawanui 39µF
Te Rahi Whenua Whenua - Pūrere Pūrere Whakarato B
Rahi / Rahi 0.185" Dia x 0.474" L (4.70mm x 12.04mm) Raupapa Military, MIL-PRF-39003/1, CSR13
RoHS Tūnga Bulk Ko te poari Axial
Ētahi Ingoa M39003/01-2979/HSD-MIL Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Waehanga Kaihanga M39003/01-2979/HSD
Life @ Temp. - Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Military Whakaahua nui 39µF ±10% Hermetically Sealed Tantalum Capacitors 10V Axial
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±10% Whakaahuatanga CAP TANT 39UF 10% 10V AXIAL
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
M39003/01-2977H
M39003/01-2977H
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: CAP TANT 33UF 10% 10V AXIAL
I roto i te taonga: 22849 pcs
Tikiake: M39003/01-2977H.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: CAP TANT 39UF 10% 10V AXIAL