KFL026127
LuxoLuxo
KFL026127 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KFL026127
Kaihanga / Waitohu: Luxo
Whakaahuatanga hua LAMP MAG 3 DIOPTER LED 9W
Ngā Rauemi: KFL026127.pdf
RoHs Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KFL026127
Tau Wae KFL026127 Kaihanga Luxo
Whakaahuatanga LAMP MAG 3 DIOPTER LED 9W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
He Rahinga Kei te wātea 4468 pcs Pepa Raraunga KFL026127.pdf
Taumaha - Tuhinga -
Raupapa KFM™ LED Ētahi Ingoa 18253LG
18253LG-ND
Momo Tae Base, Weighted Mahinga Rangata / Rahi 3 Diopter (1.75x), 5.00" (127.00mm) Diameter
Raina Rita - Tae Black
Pupuhi LED, 9W Whawhai 30.00" (762.0mm)