SST-90-WDLS-F11-GL150
Luminus DevicesLuminus Devices
SST-90-WDLS-F11-GL150 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SST-90-WDLS-F11-GL150
Kaihanga / Waitohu: Luminus Devices
Whakaahuatanga hua BIG CHIP LED HB MODULE WHITE
Ngā Rauemi: SST-90-WDLS-F11-GL150.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SST-90-WDLS-F11-GL150
Tau Wae SST-90-WDLS-F11-GL150 Kaihanga Luminus Devices
He Rahinga Kei te wātea 6005 pcs Pepa Raraunga SST-90-WDLS-F11-GL150.pdf
Waimotu - Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 3.25V
Tirohia te Angle 100° Momo Chip On Board (COB)
Temperature - Whakamātautau - Rahi / Rahi 11.00mm L x 10.00mm W
Raupapa SST-90 Packaging Tray
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Lumens / Watt @ Anei - Whakamātau -
Te Mata Whakawhiti Maama (LES) 8.00mm Diameter Momo Rongo Domed
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei 5.40mm
Putanga @ Te Wā / Te Rangi - Whakamātautau - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito LED Lighting COBs, Engines, Modules Chip On Board (COB) SST-90 White, Cool Square Tono - Whakamātau 3.15A
Anei - Max 9A Whirihoranga Square