X66AK2H12AAAWA24
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: X66AK2H12AAAWA24
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC DSP ARM SOC BGA
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o X66AK2H12AAAWA24
Tau Wae X66AK2H12AAAWA24 Kaihanga N/A
He Rahinga Kei te wātea 5164 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - I / O 0.85V, 1.0V, 1.35V, 1.5V, 1.8V, 3.3V Ngaohihi - Core Variable
Momo DSP+ARM® Pūrere Pūrere Whakarato 1517-FCBGA (40x40)
Raupapa 66AK2Hx KeyStone Multicore Packaging Tray
Paa / Case 1517-BBGA, FCBGA Tae Mahi -40°C ~ 100°C (TC)
A-Chip RAM 12.75MB Haumahara Korerokore ROM (384 kB)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Tau Whakatau 1.2GHz DSP, 1.4GHz ARM® Tau Wae Tuakiri 66AK2H12