TPS7A6150QKVURQ1
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TPS7A6150QKVURQ1
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 5V 300MA TO252-5
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TPS7A6150QKVURQ1
Tau Wae TPS7A6150QKVURQ1 Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 5V 300MA TO252-5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 62575 pcs Pepa Raraunga
Rae Tae (Max) 0.5V @ 250mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 5V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 40V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-252-5 Raupapa Automotive, AEC-Q100
Paa / Case TO-252-5, DPak (4 Leads + Tab), TO-252AD PSRR 60dB ~ 30dB (100Hz ~ 150kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa 296-36856-2
TPS7A6150QKVURQ1-ND
Tae Mahi -40°C ~ 150°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 5V 300mA TO-252-5 I teie nei - Quiescent (Iq) 40µA
Nama - Whakaputa 300mA Ngā Āhuatanga Mana Enable, Reset