TPS7250QPWR
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TPS7250QPWR
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 5V 250MA 8TSSOP
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TPS7250QPWR
Tau Wae TPS7250QPWR Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 5V 250MA 8TSSOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 67707 pcs Pepa Raraunga
Rae Tae (Max) 1.1V @ 250mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 5V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 10V
Pūrere Pūrere Whakarato 8-TSSOP Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) PSRR 60dB ~ 50dB (120Hz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa 296-8060-2
TPS7250QPWRG4
TPS7250QPWRG4-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 5V 250mA 8-TSSOP
Tae - Whakaaetanga (Max) 325µA I teie nei - Quiescent (Iq) 225µA
Nama - Whakaputa 250mA Ngā Āhuatanga Mana Enable, Power Good
Tau Wae Tuakiri TPS7250
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TPS72515DCQG4
TPS72515DCQG4
Kaihanga: N/A
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 1.5V 1A SOT223-6
I roto i te taonga: 30802 pcs
Tikiake:
RFQ
TPS7250QP
TPS7250QP
Kaihanga: N/A
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 5V 250MA 8DIP
I roto i te taonga: 55643 pcs
Tikiake:
RFQ
TPS7250QD
TPS7250QD
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 5V 250MA 8SOIC
TPS7250QPW
TPS7250QPW
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 5V 250MA 8TSSOP