TPS71202DRCRG4
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TPS71202DRCRG4
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC REG LIN POS ADJ 250MA 10VSON
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TPS71202DRCRG4
Tau Wae TPS71202DRCRG4 Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC REG LIN POS ADJ 250MA 10VSON Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 92604 pcs Pepa Raraunga
Rae Tae (Max) 0.4V @ 500mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.2V
Putanga - Whakaputa (Max) 5.5V Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Pūrere Pūrere Whakarato 10-VSON (3x3) Raupapa -
Paa / Case 10-VFDFN Exposed Pad PSRR 59dB ~ 54dB (120Hz)
Momo putanga Adjustable Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 2
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 2 Output 1.2 V ~ 5.5 V 250mA 10-VSON (3x3) Tae - Whakaaetanga (Max) 600µA
I teie nei - Quiescent (Iq) 250µA Nama - Whakaputa 250mA
Ngā Āhuatanga Mana Enable, Power Good Tau Wae Tuakiri TPS71202
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TPS71025PG4
TPS71025PG4
Kaihanga: N/A
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 2.5V 500MA 8DIP
I roto i te taonga: 37788 pcs
Tikiake:
RFQ
TPS71219DRCT
TPS71219DRCT
Kaihanga: N/A
Whakaahuatanga: IC REG LIN POS ADJ 250MA 10VSON
I roto i te taonga: 46413 pcs
Tikiake:
RFQ
TPS71202DRCR
TPS71202DRCR