TPS3702CX10QDDCRQ1
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TPS3702CX10QDDCRQ1
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC VOLT MONITOR OV/UV 1.0V SOT6
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TPS3702CX10QDDCRQ1
Tau Wae TPS3702CX10QDDCRQ1 Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC VOLT MONITOR OV/UV 1.0V SOT6 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 67594 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Tae 1V Momo Voltage Detector
Pūrere Pūrere Whakarato TSOT-23-6 Raupapa Automotive, AEC-Q100
Tautuhi Tautuhi - Tautuhi anō Active Low
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6
Whakaputa Open Drain or Open Collector Ētahi Ingoa 296-42378-1
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA) Te maha o nga Taumaha Aroturuki 1